• Biodental od 1994r. cieszy się doskonałą opinią i zaufaniem pacjentów. Miła atmosfera, wysokiej klasy specjaliści oraz zaplecze sprzętowe najnowszej generacji to podstawa naszego sukcesu...

  • Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi stomatologiczne w pełnym zakresie: od stomatologii zachowawczej przez protetykę i laseroterapię po zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej...

BIODENTAL

Biodental od 1994r. cieszy się doskonałą opinią i zaufaniem pacjentów, zarówno we Wrocławiu, jak i poza granicami kraju. Miła atmosfera, wysokiej klasy specjaliści oraz zaplecze sprzętowe najnowszej generacji to podstawa naszego sukcesu.

Mając całkowitą świadomość jak istotny dla współczesnego człowieka jest piękny i zdrowy uśmiech, oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi stomatologiczne (stomatologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja, protetyka, chirurgia, ortodoncja).

poczekalnia recepcja

Doskonałą jakość leczenia osiągamy dzięki stosowaniu niezawodnych, sprawdzonych metod oraz wyposażeniu naszych gabinetów w najlepsze materiały, narzędzia i urządzenia (m.in. mikroskop oraz lupy stomatologiczne). Ponadto w celu zapewnienia wysokiej jakości, a zwłaszcza dla Państwa wygody, nasi lekarze podczas zabiegów pracują razem z asystą stomatologiczną.

poczekalnia fotele

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy dużą i wygodną poczekalnię połączoną z rejestracją, cztery klimatyzowane i nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne, mikroskop stomatologiczny własną pracownię RTG oraz sterylizatornię.

Ceny naszych usług skalkulowane są na rozsądnie niskim poziomie, a płacić można zarówno gotówką jak i kartą.

Gorąco zapraszamy Państwa do naszej przychodni.