Kontakt

Centrum stomatologiczne Biodental mieści się we Wrocławiu na parterze dużego ciemnożółtego budynku znajdującego się na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Pułaskiego. Wejście (z podjazdem dla niepełnosprawnych) jest od ulicy Kościuszki 123. Duże witryny z nazwą firmy ułatwiają odnalezienie gabinetów w których przyjmują nasi lekarze dentyści.

Nasz adres:

Biodental

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Prywatna Przychodnia Stomatologiczna
50-440 Wrocław
ul. Kościuszki 123

tel. 71 344 38 85
tel. 71 329 65 05
biuro@biodental.pl

Centrum stomatologiczne Biodental mieści się we Wrocławiu na parterze dużego ciemnożółtego budynku znajdującego się na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Pułaskiego. Wejście (z podjazdem dla niepełnosprawnych) jest od ulicy Kościuszki 123. Duże witryny z nazwą firmy ułatwiają odnalezienie gabinetów w których przyjmują nasi dentyści.

Dojazd od ulic Krakowskiej i Kościuszki we Wrocławiu (wschodnie i południowo-wschodnie obrzeża Wrocławia – kierunek na Oławę)

Jadąc już ulicą Kościuszki po minięciu skrzyżowań z ul. Świstackiego i ul. Komuny Paryskiej (widoczny po prawej stronie sklep motoryzacyjny) oraz niecałe 100m. dalej z ul. Prądzyńskiego (po prawej stronie szyldy firmy Techno i apteki) powinniśmy zacząć szukać miejsca do zaparkowania. Do naszych gabinetów stomatologicznych zostało już tylko ok. 150 m. Zarówno po prawej stronie (na chodniku) jak i po lewej stronie (zatoczki przy dawnej bazie PKS) można znaleźć miejsca parkingowe. Ten charakterystyczny budynek z czerwonej cegły (dawna baza PKS) wraz z sąsiadującym z nim budynkiem mającym na frontonie plakiety z samochodami zostały wybudowane w 1925 r. wg projektu Maxa Strassburga. Zbliżając się do naszych gabinetów stomatologicznych po lewej stronie mijamy nowo wzniesioną w 2009 r. siedzibę Starostwa Powiatowego we Wrocławiu. Po prawej stronie natomiast wyróżnić można remontowaną kamienicę z wejściem na teren powstających soft loftów pod nazwą Stara Papiernia. W sąsiadującym obok budynku znajduje się „Bar u Jędrusia” miejsce niedrogich i smacznych posiłków, z których czasami korzystają pacjenci i personel Biodentalu. Jeżeli do tego miejsca nie udało nam się zaparkować, a po lewej stronie na chodniku nie widać wolnych miejsc, możemy skręcić w lewo (pomiędzy Starostwem Powiatowym a budynkiem z siedzibą Biodentalu) i wjechać na 24-godzinny płatny parking.